Ekonomi

Pazar günü yollar trafiğe kapatılacak

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün günlük yol durum bültenine göre, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolu Gelibolu Güney-Lapseki kavşakları 1-3. 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadüklerinde yapılan bakım onarım çalışmaları nedeniyle çift yönlü sağ şerit, yer yer sol şerit trafiğe kapatıldı.

Toprakkale-İskenderun (TİS) Karayolu Payas-İskenderun Kavşağı 3-6. kilometre, Adana yönü üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Hatay istikametinden çift yönlü ve denetimli olarak sağlanmaktadır.

İzmit-Kandıra yolunun 3-15. kilometre, üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım Çubuklubala kavşak bağlantı dalları ve servis yolları üzerinden gidiş-dönüş olarak gerçekleştirilmektedir.

Kızılcahamam-Ankara yönü trafiğe kapatıldı

Kızılcahamam-Ankara yolunun 45-46. Kızılcahamam-Ankara istikametindeki kilometrelerinde imalat çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup, diğer yönden çift yönlü (gidiş-dönüş) ulaşım devam etmektedir.

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-41. Akseki-Manavgat yolunun 7-12’nci kilometresinde muhtelif yerlerinde imalat, bakım ve onarım. Bölgedeki kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle söz konusu bölümlerde ulaşım denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

17.00’a kadar sürecek

Kırşehir-Kayseri yolunun 1-3. Kilometrelerce yapılan hafriyat çalışması nedeniyle 08.00-17.00 saatlerinde ulaşım sol şeritten sağlanıyor.

Diyarbakır-Siverek yolunun 5-7. Üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım çift taraflı bölünmüş yolun bir kısmından devam ediyor.

Gediz-Kütahya yolunun 14-17. 2. kilometrede köprü genleşme derzi çalışmaları devam ederken, bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Piraziz-Giresun yolunun 28-29. 2. kilometrenin (Liman bağlantı yeri mevkii) her iki yanında yapılacak üst yapı bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle bugün saat 17.00’ye kadar tek şeritten ulaşıma izin verilecek ve denetimli olarak yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu